The Sun

The Athletic: zarząd Man Utd na specjalnym spotkaniu zagłosuje ws. oferty sir Jim Ratcliffe’a

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Zarząd Manchesteru United na specjalnym spotkaniu ma zagłosować w sprawie oferty sir Jim Ratcliffe’a, donosi Laurie Whitwell z The Athletic. Ma to być bezpośredni efekty rezygnacji obozu szejka Jassima z negocjacji.

14 października media zgodnie donosiły o wycofaniu się szejka Jassima z negocjacji w sprawie kupna Manchesteru United. Obóz katarski zrezygnował ze względu na kolejny przestój w kilkunastu miesięcznych rozmowach.

The Athletic informuje, że zarząd Manchesteru United wkrótce ma zagłosować w sprawie oferty sir Jim Ratcliffe’a. Na chwilę obecną najbardziej prawdopodobne jest sprzedanie 25% akcji klubu obozowi INEOS. Ratcliffe miał już zawrzeć umowę z klubem, lecz pod warunkiem zgody zarządu.

Zespół kierowniczy Manchesteru United ma spotkać się w nadchodzących dniach w celu przeanalizowania i przegłosowania propozycji. Niezadowoleni fani „Czerwonych Diabłów” jak na razie nie mogą liczyć na zniknięcie amerykański właścicieli z ich klubu. Jednakże plusem na pewno jest to, że pakiet mniejszościowy akcji pozwoli Ratcliffowi znacząco wypływać na życie Manchesteru United.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze