Erik ten Hag

„Daily Mail”: Erik ten Hag pozytywnie nastawiony do inwestycji w klub przez Sir Jima Ratcliffe’a

Jakub Kurek
Zmień rozmiar tekstu:

Wiele wskazuje na to, że Sir Jim Ratcliffe zakupi 25% akcji Manchesteru United i w przyszłości będzie chciał mieć duży wpływ na decyzje sportowe oraz będzie chciał zreformować strukturę zarządu. Według dziennikarzy „Daily Mail” pozytywnie do takich zmian nastawiony jest Erik ten Hag.

The Athletic informowało ostatnio, że posiedzenie zarządu w sprawie oferty INEOS odbędzie się w najbliższych dniach. Sam Ratcliffe chciałby wykupić 25% udziałów w klubie i wejść do zespołu kierowniczego, dzięki czemu miałby on ważny głos w sprawach sportowych. Miliarderowi zależy również na tym, aby mieć możliwość sprowadzenia pracowników i opracowywania planów na przyszłość klubu.

Jak donosi „Dailly Mail” Erik ten Hag ma wyrażać frustrację tym, że sprawa z właścicielami klubu ciągnie się aż tak długo. Holender pracuje już na Old Trafford drugi sezon, ale wciąż z tyłu głowy ma zawirowania, które mogą nastąpić w klubie. Brak jasności co do celów i budżetu oraz ograniczone dane i za wysokie pensje zawodników są dla niego niezwykle męczące.

Co ciekawe to samo źródło informuje, że Ten Hag jest entuzjastycznie nastawiony do inwestycji zaproponowanej przez Sir Jima Ratcliffe’a. Holendrowi imponują przede wszystkim osiągnięcia INEOS w podnoszeniu standardów w kolarstwie, żeglarstwie oraz piłce nożnej.

 

https://x.com/centredevils/status/1714182204727636116?s=20

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze