manutd.com

„MEN”: koledzy z zespołu namawiają Jadona Sancho, aby przeprosił Erika ten Haga

Jakub Kurek
Zmień rozmiar tekstu:

Jadon Sancho trenuje indywidualnie na obiektach akademii, odkąd został wydalony ze składu po swoim wpisie na mediach społecznościowych, gdzie nazwał Erika ten Haga kłamcą. Według doniesień „MEN” przyjaciele piłkarza z klubowej szatni namawiają go do zakończenia konfliktu i przeprosin menedżera.

Sancho został wydalony z pierwszej drużyny i pozbawiony dostępu do obiektów, z których korzysta seniorski zespół. Od siedmiu tygodni trenuje więc indywidualnie, a to wszystko za sprawą tego co się wydarzyło po meczu z Arsenalem. To wtedy Erik ten Hag wyjaśnił jego nieobecność w składzie słabą jakością jego treningów, na co piłkarz odpowiedział w swoich social mediach, gdzie oskarżył swojego szkoleniowca o kłamstwo.

Nic nie wskazuje na to, że konflikt ma się w najbliższym czasie zakończyć, mimo że interweniować próbowali koledzy Sancho z klubowej szatni. Mieli oni prosić go o to, aby przeprosił trenera i tym samym otworzyć sobie drogę do powrotu do składu. Podobno przyjaciele próbowali mu również uświadomić, że to on jest w błędzie.

To jednak nie pomogło, a Sancho uparcie odmawia przeprosin. To oznacza, że klub będzie chciał wysłuchać propozycji wykupu piłkarza. W ostatnim czasie najwięcej mówi się o jego powrocie do Borussi Dortmund, lecz we wrześniu zainteresowanie usługami skrzydłowego wyrażały również klubu Arabii Saudyjskiej.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze