manutd.com

Sergio Regulion o swojej przyjaźni z gwiazdą tenisa: wciąż dyskutujemy o moich i jego meczach

Jakub Kurek
Zmień rozmiar tekstu:

Sergio Reguilon brał w ostatnim czasie udział w klubowym Q&A z fanami, gdzie został zapytany o swoją przyjaźń z jednym z najlepszych tenisistów na świecie – Carlosem Alcarazem. Jak się okazuje, piłkarz Manchesteru United ma świetne relacje z hiszpańskim gwiazdorem białego sportu.

Reguilon w najnowszym magazynie Inside United umożliwił kibicom przesyłanie do niego pytań. Jedno z nich dotyczyło jego relacji z Carlosem Alcarazem.

– Cóż, mam dobre relacje z Alcarazem. Teraz dla niego bardziej śledzę tenisa. Wcześniej oglądałem jego grę, lecz nie tak jak teraz. Staram się zobaczyć każdy jego mecz. Jesteśmy w stałym kontekście i wciąż dyskutujemy o moich i jego meczach – stwierdził piłkarz.

Alcaraz ma dopiero 20 lat, a za nim już dwa triumfy w turnieju Wielkiego Szlema. W tym roku okazał się najlepszy na trawiastych kortach Wimbledonu, a rok wcześniej nie dał szans rywalom na US Open, pokonując w finale Caspera Ruuda. Tenisista przez jakiś czas był również pierwszą rakietą świata i wszystko wskazuje na to, że po zakończeniu kariery przez Novaka Djokvicia zadomowi się na tym miejscu na stałe.

– Cóż dla mnie jest wciąż młody. On o tym wie, że ma potencjał, żeby zostać numerem jeden w historii. To moja osobista opinia. Wiem, że jesteśmy przyjaciółmi, lecz tak właśnie uważam – dodał Reguilon.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze