manutd.com

Florian Plettenberg: kolejny klub zainteresowany wypożyczeniem Jadona Sancho

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Pomimo zainteresowania ze strony Borussii i Barcelony Jadon Sancho może trafić do Włoch, informuje Florian Plettenberg z Sky Sport. Dziennikarz potwierdził, że Juventus chce wypożyczyć skrzydłowego Manchesteru United.

Konflikt Ten Haga z Jadonem Sancho trwa. Anglika w kadrze meczowej nie uświadczyliśmy już od kilku tygodni. Media w ostatnich dniach donosiły, że pomimo próśb ze strony kolegów z szatni Sancho nie zamierza przepraszać trenera.

Klub pozostaje po stronie holenderskiego szkoleniowca i najpewniej sytuacja zakończy się odejściem Sancho z klubu. Zimą ze względu na kwotę odstępnego oraz bardzo wysoką tygodniówkę najprawdopodobniej stanie na wypożyczeniu.

Dotychczas dziennikarze informowali przede wszystkim o zainteresowaniu ze strony Barcelony oraz BVB. Szkoleniowiec niemieckiego zespołu miał być w stałym kontakcie z obozem zawodnika, lecz ze względów finansowych jego powrót do byłego klubu najpewniej nie będzie mieć miejsca.

Według Floriana Plettenberga do gry o Jadona Sancho włączyć się miał kolejny gigant piłkarski. Mowa o Juventusie, który także zainteresowany jest wypożyczeniem skrzydłowego w zimowym oknie transferowym. Ekipa z Allianz Stadium aktualnie zajmuje trzecią lokatę w Serie A.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze