manutd.com

Rasmus Hojlund: mam dopiero 20 lat, nie jestem gotowym produktem

Jakub Kurek
Zmień rozmiar tekstu:

Rasmus Hojlund ma już do tej pory trzy gole w trzech spotkaniach w Lidze Mistrzów. Duńczykowi nie udało się jednak trafić do siatki w spotkaniu ze swoim byłym klubem – FC Kopenhagą.

Hojlund po spotkaniu z Kopenhagą udał się do strefy mieszanej, gdzie udzielił wywiadu klubowym mediom. Przekonywał on w nim, że nie jest jeszcze gotowym piłkarzem i musi każdego dnia się rozwijać.

– Znam swoją wartość. Wiem, że muszę dobrze się prezentować każdego dnia, ponieważ gram dla Manchesteru United. Mam dopiero 20 lat i nie jestem jeszcze gotowym produktem. Nadal mam wiele do poprawy i powoli do tego zmierzam. Uważam, że miałem dobry początek sezonu, ale musimy dalej budować drużynę, a będę strzelał również w Premier League – powiedział Hojlund.

Napastnik opowiedział również o swojej współpracy z Marcusem Rashfordem, która z dnia na dzień zaczyna wyglądać coraz lepiej.

– Tak, szukamy się na boisku. W meczu z Sheffield prawie zaliczył asystę, podając do mnie. Wcześniej dwukrotnie zagrywał mi przy golach w Lidze Mistrzów. Zdecydowanie staramy się odnajdywać siebie na boisku. Ja dziś tego próbowałem, więc mamy dobry kontakt – podkreślił Duńczyk.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze