manutd.com

Amad Diallo powrócił do treningów na boisku

Jakub Kurek
Zmień rozmiar tekstu:

Amad Diallo podczas okresu przygotowawczego w Stanach Zjednoczonych nabawił się urazu kolana. Od tego czasu nie oglądamy go na treningach razem z drużyną, lecz jak pokazują filmiki zamieszczone na oficjalnych klubowych kanałach, skrzydłowy powrócił do pracy na boiskach w Carrington.

Amad przed swoją kontuzją był w świetnym momencie swojej kariery, po bardzo udanym wypożyczeniu do Sunderlandu. To właśnie na Stadium of Light rozegrał swój najlepszy sezon w karierze i został wybrany Graczem Roku Kibiców PFA. Niestety w momencie, gdy wydawało się, że nareszcie zasłużył na swoją prawdziwą szansę w Manchesterze United, przydarzył mu się poważny uraz.

Jednak teraz znów pojawiają się w kontekście Iworyjczyka pozytywne informacje. Kamery klubowych mediów uchwyciły, jak skrzydłowy biega po zielonej murawie boiska treningowego. Oznacza to, że zrobił poważny krok w stronę pełnego powrotu do zdrowia.

Diallo trafił do Manchesteru United z Atalanty za 21 milionów euro. Od tego momentu był dwa razy wypożyczany, a dla „Czerwonych Diabłów” zdołał wystąpić w dziewięciu spotkaniach, w których zdobył jednego gola i zanotował jedną asystę.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze