manutd.com

Erik ten Hag odwołał konferencję prasową przed meczem z Newcastle United

j.kurek Jakub Kurek
Zmień rozmiar tekstu:

Manchester United ma za sobą bardzo ciężkie spotkanie z Manchesterem City, po którym gromy posypały się na głowę Erika ten Haga. Holender w obliczu nadchodzącego meczu z Newcastle w Pucharze Ligi zdecydował, że nie będzie organizował konferencji prasowej.

“Czerwone Diabły” zostały w niedziele upokorzone przez swoich rywali zza miedzy. Dużą winę za tę porażkę ponosi Erik ten Hag, który regularnie krytykowany jest w mediach przez niemal wszystkich ekspertów telewizyjnych i dziennikarzy.

Holender zdawał sobie sprawę, że krytyka pod jego adresem pojawi się również na konferencji prasowej przed spotkaniem z Newcastle United, więc postanowił jej nie organizować. W przeciwieństwie do Premier League, Pucharu Anglii i Ligi Mistrzów, menedżerowie nie mają wymogu uczestniczenia w rozmowie z dziennikarzami przed meczami Carabao Cup. W rezultacie zespoły często pomijają tę procedurę szczególnie na wczesnych etapach rozgrywek.

Na zorganizowanie konferencji zdecydował się między innymi szkoleniowiec środowych rywali Manchesteru United – Eddie Howe. Mówił on podczas niej między innymi o problemach kadrowych i o tym, że podczas starcia w Carabao Cup zdecyduje się, na wykorzystanie głębi kadry swojego zespołu.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze