twitter/ManUtd

„Daily Mail”: piłkarze narzekają na zbyt ciasne stroje dostarczane przez adidasa

Jakub Kurek
Zmień rozmiar tekstu:

Według doniesień „Daily Mail” piłkarze Manchesteru United mają problem z domowymi strojami dostarczanymi przez producenta. Dziennikarze informują, że zawodnicy narzekają przede wszystkim na getry i koszulki.

Największy problem piłkarze Manchesteru United mają z getrami. W strojach domowych miały być one na tyle ciasne, że zawodnicy zamienili te oficjalne na zwykłe czarne. W ostatnim czasie wśród piłkarzy panuje moda na wycinanie dziur na łydkach, aby rozluźnić nieco skarpety i zmniejszyć nacisk na mięśnie, więc nie dziwi, że „Czerwone Diabły” zrezygnowały z gry w zbyt obcisłych.

Problem ma stanowić również bluza bramkarska dla Andre Onany. Bramkarz nosił koszulkę zaprojektowaną specjalnie dla zawodników, ściślej dopasowaną niż ta udostępniona fanom, ale według źródeł uznał, że ​​jest ona za ciasna i teraz przeszedł na luźniejszą replikę.

Podobno producent miał dokonać zmian w bluzie bramkarskiej na potrzeby Davida de Gei, który był nieco drobniejszej postury i narzekał na to, że była ona zbyt luźna. Nie zorientował się jednak, że Andre Onana jest innej budowy i na niego nowa koszulka kompletnie nie pasuje.

Podobno firma adidas już pracuje nad naprawieniem wymienionych wyżej problemów.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze