manutd.com

Erik ten Hag oraz Harry Maguire przed starciem z New Utd: w niedzielę przegraliśmy, lecz trzeba iść dalej

, Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Erik ten Hag oraz Harry Maguire spotkali się z dziennikarzami przed pucharowym starciem z Newcastle United. Panowie nie ukrywali rozczarowania ostatnimi derbami Manchesteru, lecz apelowali do wszystkich o skupienie się na kolejnym starciu.

Obrona trofeum

– Każda runda, w której zagramy, jest szansą na progres. Świętowaliśmy sukces w tych rozgrywkach w zeszłym sezonie. Jesteśmy dzisiaj tutaj po to, aby pokonać naszych rywali. Nie możemy się już doczekać spotkania – Harry Maguire.

Szansa na odkupienie

– Niedziela była bardzo rozczarowująca dla nas. Źle zagraliśmy, więc i wynik był zły. Nie ma lepszej okazji do odkupienia niż zrobienie tego przed naszymi fanami na Old Trafford – Maguire.

Casemiro kapitanem

– Na każdym treningu oraz spotkaniu pokazuje, że jest prawdziwym liderem. Uważam, że przekazanie mu opaski było dobrym pomysłem – Erik ten Hag.

Wybór wyjściowej XI

– Mamy dobrą grupę piłkarzy, więc jest w czym wybierać. Wybraliśmy najlepszy możliwy zespół i zamierzamy awansować dalej – Ten Hag.

Odpoczynek dla Fernandesa oraz Rashforda?

– Nie wiem, czy oni potrzebują odpoczynku. Są w dobrej formie, lecz musimy dbać o ich świeżość. Musimy też zapewnić okazję do gry innym członkom zespołu, którzy zasłużyli na nią, dobrze prezentując się na treningach. Nie rozdajemy szans jak prezentów, trzeba sobie je wypracować – Ten Hag.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze