manutd.com

“The Times”: kolejne problemy zdrowotne Raphaela Varane’a

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Środkowy obrońca Manchesteru United Raphael Varane nie znalazł się w kadrze meczowej na pucharowe starcie z Newcastle United. Dziennik “The Times” ujawnił, dlaczego doświadczony gracz nie pojawił się 1 listopada na Old Trafford.

Varane od początku sezonu mierzy się z przeciwnościami losu w postaci problemów ze zdrowiem. Gracz opuścił kilka spotkań we wrześniu ze względu na kontuzję. Następnie rozegrał kilka spotkań i ponownie w październiku zaliczył przerwę zdrowotną.

Po przerwie na reprezentację zagrał on siedem minut w starciu z Sheffield United oraz pełne 90 minut w pojedynku z Kopenhagą. Jednakże Erik ten Hag zdecydował posadzić go na ławce w przegranych w niedzielę derbach Manchesteru.

Francuz przesiedział na ławce całe spotkanie i wielu typowało jego występ w ramach rotacji podczas pucharowego meczu z Newcastle United. Niestety obrońca nie znalazł się nawet w kadrze meczowej i przegapi kolejne spotkanie w tym sezonie.

W przedmeczowym wywiadzie Erik ten Hag nie ujawnił, dlaczego Francuz ominie starcie ze “Srokami”. Z informacjami przyszedł dziennik “The Times”, który poinformował, że choroba stoi za absencją doświadczonego defensora.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze