manutd.com

Erik ten Hag o zmianie Casemiro: jest kontuzjowany. Najpewniej nie zagra z Fulham

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Erik ten Hag po przegranym pucharowym meczu z Newcastle United wytłumaczył zmianę Casemiro w przerwie. Szkoleniowiec ujawnił, że gracz doznał kontuzji i najpewniej ominie kolejne ligowe spotkanie. W najbliższą sobotę “Czerwone Diabły” zagrają z Fulham.

Brazylijczyk po krótkiej nieobecności wywołanej zawieszeniem i kontuzją wrócił do składu Manchesteru United. Zagrał on nawet od pierwszych minut w pojedynku z Newcastle United i został wybrany kapitanem, gdyż Bruno Fernandes zasiadł tego wieczora na ławce.

Jednakże Casemiro nie dokończył spotkania i został zmieniony w połowie. Widzowie doszukiwali się działań zapobiegawczych przed drugą żółtą kartą lub zmian czystko taktycznych, gdyż w jego miejsce wszedł Sofyan Amrabat, który jest bardziej uniwersalnym pomocnikiem.

Niestety po meczu Erik ten Hag w rozmowie z dziennikarzami ujawnił, że defensywny pomocnik doznał kontuzji i to ona właśnie wymusiła jego przedwczesną zmianę. Szkoleniowiec dodał, że nie wie, kiedy dokładnie możemy spodziewać się powrotu Casemiro na murawę.

– Doznał kontuzji. Dosłownie chwilę przed połową doznał urazu, więc musieliśmy go zmienić. Nie mogę wam powiedzieć, kiedy on wróci. Musimy odczekać przynajmniej 24 godziny. Jednak moim zdaniem nie będzie dostępny na sobotnie spotkanie – mówił Erik ten Hag.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze