manutd.com

Oficjalnie: Casemiro poza grą przez kilka tygodni [AKTUALIZACJA]

, Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Casemiro doznał kontuzji podczas przegranego meczu z Newcastle United w Carabao Cup. Dotychczas nie ujawniono z jakim urazem zmaga się pomocnik. Z odpowiedzią w tej sprawie przyszedł portal The Athletic. Prawdopodobnie Brazylijczyka nie zobaczymy przez kilka tygodni. Doniesienia brytyjskiego portalu oficjalnym oświadczeniem potwierdził Manchester United.

Po kilkuspotkaniowej przerwie wywołanej kontuzją oraz zawieszeniem Casemiro zagrał od pierwszych minut w pojedynku pucharowym z Newcastle United. Brazylijczyk otrzymał opaskę kapitańską w tym starciu, lecz nagle został zmieniony w przerwie.

Erik ten Hag w pomeczowych wypowiedziach potwierdził najgorsze domysły fanów. Casemiro doznał kolejnej kontuzji. Prawdopodobnie nie zagra w meczu z Fulham, o czym mówił sam szkoleniowiec. Urazu pomocnik nabawił się chwilę przed gwizdkiem do szatni.

Z najnowszych informacji The Athletic można wywnioskować, że przerwa zawodnika trochę potrwa. Zdaniem portalu pomocnik doznał naderwania ścięgna podkolanowego. Bazując na tych wieściach, można założyć, że wróci on do gry za kilka tygodni.

Aktualizacja 13:00

Manchester United za pomocą oficjalnych kanałów potwierdził doniesienia The Athletic. Casemiro ze względu na kontuzję będzie pauzować kilka tygodni.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze