Erik ten Hag
twitter.com/ManUtd

Erik ten Hag po meczu z Fulham: dla nas jest to bardzo ważne zwycięstwo

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Szkoleniowiec Manchesteru United Erik ten Hag spotkał się z dziennikarzami po wygranym starciu z Fulham. Holender chwalił swoich podopiecznych za postawę oraz zaapelował o skupienie na nadchodzącym meczu z Kopenhagą.

Pomeczowe odczucia

– Oczywiście, jest dobrze. Kiedy wygrywasz, to zawsze się tak czujesz. Dobrze się zaprezentowaliśmy. Zaprezentowaliśmy się solidnie, a samo zwycięstwo dla nas jest bardzo ważne.

Charakter zespołu

– Ten zespół ma bardzo dobry charakter. Gracze są silni duchem i walczą za siebie. Uważam, że było tak przez całe spotkanie. Tak, jak wspomniałem, był to solidny występ. Z piłką dominowaliśmy rywali przez całe spotkanie. Myślę, że pressing w tym starciu nie był łatwym zadaniem, gdyż graliśmy z silnym zespołem, jakim jest Fulham. Dobrze operują piłką, lecz dobrze wykonaliśmy zadanie, którym był pressing.

Od pierwszego do ostatniego gwizdka

– Zawsze cieszy zdobycie gola w ostatnich sekundach spotkania. Normalnie powiedziałbym, że wygrało to spotkanie, lecz zdobyliśmy gola już w pierwszej połowie, na samym jej początku. Możemy stwierdzić, że kontrolowaliśmy to spotkanie aż do ostatniego gwizdka. Dobrze dzisiaj zagraliśmy.

Następny przystanek

– Musimy skorzystać z naszej dzisiejszej formy w nadchodzącym pojedynku. Podobnie mówiłem do chłopaków w szatni. Takiej postawy potrzebujemy w każdym spotkaniu. Nie ma łatwych starć i doskonale zdajemy sobie z tego sprawę. Musimy zaimplementować odpowiednią postawę.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze