manutd.com

Harry Maguire po wygranej z Fulham: teraz musimy odmienić naszą formę na Old Trafford

Kubelton Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Harry Maguire spotkał się z dziennikarzami po wygranym starciu z Fulham w Premier League. Reprezentant Anglii podziękował sztabowi medycznemu, który pomógł mu wrócić do gry po incydencie z początku pojedynku.

“Czerwone Diabły” na wyjeździe ograły Fulham 1:0. Bramkę w doliczonym czasie gry zdobył Bruno Fernandes, który swoim golem zapewnił ekipie Ten Haga bardzo ważny komplet punktów. Po spotkaniu z dziennikarzami rozmawiał były kapitan zespołu Harry Maguire.

– Tak, doznałem pewnego problemu na samym początku spotkania, jednakże lekarze przeprowadzili wszystkie testy. Wiedziałem gdzie byłem i odpowiedziałem poprawnie na wszystkie pytania – mówił Harry Maguire.

– Jeśli lekarz powie, jest dobrze, idź grać, to zawsze się podniosę. Cieszę się, że byłem w stanie dokończyć to spotkanie, pomogłem chłopakom zachować czyste konto i najważniejsze zdobyliśmy komplet punktów.

– Przed nami dwa bardzo ważne starcia. W nich musimy zdobyć wszystkie możliwe punkty. W Lidze Mistrzów z Kopenhagą na wyjeździe nie będzie łatwo. Oni rzadko przegrywają na własnym boisku.

– Następnie wrócimy na Old Trafford, gdzie musimy kontynuować nasz kurs na odpowiednie tory. Nasza domowa seria musi ulec poprawie. Mamy dwa ważne spotkania przed przerwą na reprezentacje. Teraz czeka nas odpoczynek, regeneracja oraz świętowanie wygranej.

– Wiemy, że musimy poprawić wiele elementów naszej gry, aby osiągnąć zakładany poziom w Premier League oraz Lidze Mistrzów.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze