The Telegraph

„MEN”: sir Jim Ratcliffe przedyskutował zmiany w Man Utd z Glazerami

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Dziennik „Manchester Evening News” donosi, że sir Jim Ratcliffe miał odbyć wideo konferencję z Glazerami. Brytyjski miliarder z obecnymi właścicielami Manchesteru United dyskutował o zmianach w klubie po przejęciu części akcji.

Nadal nie wiemy, czy obecny zarząd Manchesteru United zgodzi się na ofertę kupna pakietu mniejszościowego akcji przez miliardera sir Jim Ratcliffe’a. Zainteresowany w swojej ofercie uwzględnić miał przejęcie decyzyjności w sprawach sportowych oraz reorganizację struktur.

Kilka tygodni temu media informowały o dniach w sprawie finalizacji umowy. Jednakże na chwilę obecną temat dalej pozostaje wielką niewiadomą. Proces nadal nie otrzymał zgody Glazerów, którzy nie zdecydowali w sprawie oferty Ratcliffe’a.

„Manchester Evening News” informuje, że miliarder miał odbyć online spotkanie z Glazerami. Ratcliffe przedstawił wszystkie swoje propozycje oraz oczekiwania związane z przejęciem 25% akcji Manchesteru United.

Propozycje przede wszystkim wiązać się miały ze zmianami w strukturach klubu. Do zarządu wejść mieliby przedstawiciele INEOS. Natomiast pod znakiem zapytania pozostaje przyszłość w klubie Richarda Arnolda oraz Johna Murtougha.

Na moment pisania tekstu nie ujawniono, kto mógłby zostać nowym dyrektorem generalnym. Natomiast sytuacja wygląda inaczej przy stanowisku dyrektora sportowego. Największym kandydatem ma być Paul Mitchell, który podobno ma być bardzo zainteresowany angażem na Old Trafford.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze