manutd.com

Na Everton bez Erika ten Haga. Holender został zawieszony

artur.siekaczynski Artur Siekaczyński
Zmień rozmiar tekstu:

Manchester United rozegra swoje następne spotkanie ligowe bez menedżera Erika ten Haga na ławce trenerskiej. Trener „Czerwonych Diabłów” został zawieszony po otrzymaniu trzeciej żółtej kartki w tym sezonie.

Sędzia Graham Scott upomniał szkoleniowca żółtym kartonikiem w drugiej połowie wygranego 1­­–0 starcia z Luton Town za dyskusję na temat podyktowania wrzutu z autu dla przeciwników. Wcześniej w sezonie Erik ten Hag zdążył obejrzeć już dwie żółte kartki w meczach z Arsenalem oraz Tottenhamem.

Oznacza to, że menedżer będzie musiał odbyć karę zawieszenia w kolejnym ligowym spotkaniu. To wypada na wyjazdowy mecz z Evertonem 26 listopada, w którym ekipę z Old Trafford poprowadzi jeden z członków sztabu szkoleniowego.

– Chodziło o oczywistą sprawę, to był rzut z autu. To był drugi raz. Byłem blisko, jest to jasne i oczywiste, że to była nasza piłka. Taka była moja uwaga i dlatego zostałem ukarany – skomentował Erik ten Hag po meczu.

– To nie jest miłe, ale jestem pewien, że przygotujemy się na Everton, a mój sztab trenerski przejmie obowiązki, są wystarczająco kompetentni, aby wykonać tę pracę – dodał menedżer.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze