twitter/ManUtd

Victor Lindelof po wygranej z Luton Town: wiemy, że nie gramy na odpowiednim poziomie. Liczy się komplet punktów

Kubelton Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Zdobywca jedynej bramki w meczu Manchesteru United z Luton Town Victor Lindelof spotkał się z dziennikarzami po ostatnim gwizdku. Zawodnik nie ukrywał, że zespół zdaje sobie sprawę z formy, jaką prezentuje, lecz podkreślił, że najważniejsze w tej chwili jest regularne punktowanie w lidze.

Kapitan reprezentacji Szwecji zastąpił w wyjściowej jedenastce kontuzjowanego Jonny’ego Evansa. Szwed rozegrał całe spotkanie, które na pewno może zaliczyć do udanych. Oprócz bardzo solidnego występu w defensywie zapewnił swoje drużynie komplet punktów, gdyż zdobył jedynego gola w tym meczu.

– Chcemy zdobywać więcej bramek, będzie to dla nas kolejny krok. Na chwilę obecną najważniejsze jest zdobywanie kompletów punktów oraz wypracowanie korzystnych rezultatów – mówił dla klubowych mediów po wygranej z Luton Town Victor Lindelof.

– Musimy dalej pracować, dalej budować. Wierzymy, że jesteśmy w stanie zdobywać więcej goli, wcześniej zabijać spotkania oraz nie będziemy sami rzucać sobie kłód pod nogi. Chodzi o to, aby robić wszystko krok po kroku.

– Nie zagraliśmy na najwyższym poziomie. Wiemy o tym. Po prostu musimy ciężko pracować. Brakuje nam teraz pięciu punktów do czołowej czwórki. Pokazuje to, że pomimo braku gry na najwyższym poziomie, to jesteśmy w stanie zdobyć korzystny rezultaty.

– Oczywiście, zawsze cieszy zdobycie gola. Nie zdobywam wielu, a teraz strzeliłem gola dającego zwycięstwo. Celebrowanie tego przed Stretford End jest czymś wyjątkowym. Dzisiaj w końcu tego posmakowałem.

– Widziałem opadającą piłkę. Pomyślałem, po prostu spróbuj. Wyskoczyłem wysoko i w miarę silnie uderzyłem piłkę. Po bramce lekko opadliśmy z sił. Najważniejsze jest to, że zgarnęliśmy komplet punktów.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze