twitter/ManUtd

Oficjalnie: Diogo Dalot ominie listopadowe zgrupowanie Portugalii

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Manchester United oraz reprezentacja Portugalii poinformowali, że prawy obrońca Diogo Dalot nie pojawi się na listopadowym zgrupowaniu kadry narodowej. Defensor wycofać się miał ze względów na „sprawy prywatne”.

W ostatnich dwóch grupowych starciach kwalifikacji do Mistrzostw Europy Portugalia zmierzy się Liechtensteinem oraz Islandią. Podopieczni Roberto Martineza mają już pewny awans z grupy, gdyż są liderami swojej grupy. Drugiej Słowacji brakuje do nich aż ośmiu punktów.

Portugalczycy wygrali wszystkie z ośmiu dotychczasowych spotkań. W trakcie ich stracili tylko dwa gole, a zdobyli ich aż 32. Ze względu na rangę następnych rywali brak Dalota nie powinien znacząco wpłynąć na wyniki kadry narodowej, która obecnie gra tylko pod polepszenie wyniku w tych rozgrywkach.

Martinez poinformował, że Dalot wycofał się ze zgrupowania ze względu na „sprawy prywatne”. Niestety hiszpański szkoleniowiec nie ujawnił konkretnego powodu jego absencji. W miejsce niedostępnego gracza Manchesteru United dowołano gracza Porto Joao Mario.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze