Getty Images/ PA Images/ Martin Rickett

Oficjalnie: Richard Arnold ustąpił ze stanowiska dyrektora generalnego klubu

Damian Domitrz
Zmień rozmiar tekstu:

Oficjalna strona Manchesteru United poinformowała, że Richard Arnold postanowił ustąpić ze stanowiska dyrektora generalnego klubu po 16 latach pracy na Old Trafford.

Tymczasowe stanowisko obejmie Patrick Stewart, który będzie też pełnił dotychczasową funkcję głównego radcy prawnego. Arnold zadba natomiast o płynne przejście do końca grudnia. Tym samym klub ogłosił poszukiwania nowego dyrektora generalnego.

– Chciałbym podziękować Richardowi za jego wybitną służbę dla Manchesteru United w ciągu ostatnich 16 lat i życzyć mu wszystkiego najlepszego w jego przyszłych przedsięwzięciach. Mamy szczęście, że możemy skorzystać z głębokiej wiedzy i doświadczenia Patricka Stewarta, aby zapewnić tymczasową stabilność i ciągłość w momencie, gdy będziemy poszukiwali nowego, stałego dyrektora generalnego – powiedział Joel Glazer.

– To był niesamowity przywilej służyć temu wspaniałemu klubowi przez ostatnie 16 lat. Przez wzloty i upadki, nieustanne było oddanie naszym pracownikom i fanom. Dziękuję im wszystkim za lojalność i zaangażowanie oraz życzyć wszystkim związanym z klubem wszystkiego najlepszego w przyszłości – powiedział z kolei Richard Arnold.

– Wraz z moimi kolegami z zespołu kierowniczego moim zadaniem będzie zapewnienie, że fundamenty klubu pozostaną stabilne. W tym czasie będziemy przeprowadzać zmiany, które mogą nas wzmocnić w dłuższej perspektywie, na boisku i poza nim. Będziemy także wspierać poszukiwania nowego dyrektora generalnego klubu – zakończył Patrick Stewart.

 

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze