manutd.com

Victor Lindelof: Richard Arnold godnie reprezentował Manchester United

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Jedną z najważniejszych wiadomości związanych z Manchesterem United w ostatnich dniach było ogłoszenie odejścia Richarda Arnolda ze stanowiska dyrektora generalnego. Podczas zgrupowania reprezentacji Szwecji o zmiany w klubie zapytany został defensor Victor Lindelof.

15 listopada media zgodnie informowały o nadchodzącym ogłoszeniu zapowiadającym odejście Richarda Arnolda. Doniesienia okazały się prawdziwe i jeszcze tego samego dnia klub wydał komunikat w tej sprawie. Tymczasowo obowiązki Arnolda przejmie główny radca prawny Patrick Stewart.

Piłkarze „Czerwonych Diabłów” przebywają większości na zgrupowaniach kadr narodowych. Jednakże tak ważna wiadomość nie mogła nie zostawić echa pomimo przerwy w rozgrywkach klubowych. Pierwszym piłkarzem, który wypowiedział się o odejściu Arnolda, był Victor Lindelof.

– Przed chwilą otrzymałem sms-a w tej sprawie. Jest to osoba, którą bardzo lubię. Uważam, że dobrze spisał się i godnie reprezentował Manchester United. Smutne, że teraz go opuścić. Później do niego muszę zadzwonić lub wysłać sms-a, ponieważ chcę mu podziękować – mówił Victor Lindelof.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze