manutd.com

Manchester United z Van de Beekiem w składzie zagrał za zamkniętymi drzwiami z Hull City

Jakub Kurek
Zmień rozmiar tekstu:

Trwa przerwa reprezentacyjna, lecz piłkarze, którzy nie udali się na zgrupowania, ciężko trenują w Carrington. Jednym z zajęć zaplanowanych na początku tygodnia był sparing za zamkniętymi drzwiami z zespołem Hull City.

Według dziennikarzy „Manchester Evening News” na początku tygodnia na boiskach Carrington odbyło się spotkanie pomiędzy Manchesterem United i Hull City. Drużyna „Czerwonych Diabłów” składała się z piłkarzy seniorskiego zespołu, którzy nie udali się na zgrupowania swoich reprezentacji oraz zawodników z akademii.

Na boisku mieli się pojawić między innymi Antony, Donny van de Beek i Hannibal Mejbri, którzy musieli na boisku współpracować z młodszymi kolegami. Wśród piłkarzy z akademii, którzy dostali szansę znaleźli się między innymi: Willy Kambwala, Toby Collyer i Joe Hugill.

Erik ten Hag w ten sposób chciał poprawić nieco atmosferę w zespole i wzmocnić w nim więzi. Według dziennikarzy „MEN” spotkanie za zamkniętymi drzwiami pozostało nierozstrzygnięte, a końcowy rezultat to remis 1:1.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze