twitter/ManUtd

Fabrizio Romano: Andre Onana powinien wyzdrowieć do spotkania z Evertonem

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Pomimo ostatnich wieści o urazie bramkarza Manchesteru United Andre Onany na zgrupowaniu reprezentacji ten może wrócić wkrótce między słupki zespołu Erika ten Haga. Fabrizio Romano donosi, że kontuzja Kameruńczyka nie jest poważna, a w klubie panować ma pozytywne nastawienie, co do szybkiego powrotu do zdrowia.

W piątek informowaliśmy o potencjalnym urazie Onany, którego mógł się nabawić podczas meczu reprezentacji Kamerunu. Podczas kwalifikacji do Mistrzostw Świata reprezentacja Kamerunu grała z Mauritiusem i ostatecznie pokonała swoich rywali 3:0. Niestety w 81. minucie boisko w asyście medyków przedwcześnie opuszczał Onana.

Po meczu sztab szkoleniowy odmówił komentarza w sprawie zdrowia bramkarza „Czerwonych Diabłów”. Szybko zaczęto łączyć kontuzję Kameruńczyka z możliwym debiutem Altaya Bayindira w nadchodzącym starciu Manchesteru United z Everton. W nocy zaczęły pojawiać się plotki o tym, że uraz okazał się mniej poważny, niż wszyscy zakładali.

Informacje te potwierdził Fabrizio Romano. Włoski dziennikarz ujawnił, że bramkarz nabawił się kontuzji barku, która nie jest poważna. W klubie myśleć mają optymistycznie i zakładają, że będzie on gotowy na mecze klubowe po przerwie reprezentacyjnej.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze