ESPN.com

Fabrizio Romano zaprzecza. Manchester United nie rozmawia Antoine’em Griezmannem

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

W ostatnich dniach pojawiło się wiele plotek łączących Manchester United z napastnikiem Atletico Madryt Antoine’em Griezmannem. Tymczasem Fabrizio Romano obalił doniesienia innych dziennikarzy, powołując się na swoje źródła.

Reprezentant Francji łączony był z przenosinami na Old Trafford już w przeszłości. Ostatecznie nie trafił do Anglii, a po drodze miał nieudany etap w Barcelonie. Po czasie odbudował się w Atletico Madryt i znowu łączony jest z największymi markami.

Jedną z nich ponownie miał być Manchester United. Między innymi hiszpański „El National” jako pierwszy informował o tym, że angielski zespół bacznie obserwuje napastnika. Kontrakt Francuza obowiązuje do 2026 roku i znajduje się w nim klauzula odejścia z zespołu za 26 mln funtów.

Doniesienia te obalił dobrze informowany dziennikarz Fabrizio Romano. Zdaniem Włocha nie ma obecnie niczego na linii Griezmann – Manchester United. Oprócz tego sam zawodnik ma być bardzo zadowolony ze swojego pobytu w Atletico i wolałby pozostać w obecnym zespole.

Francuz dla Atletico odrzucił już nie jedną ofertę, co tylko udowadnia jego przywiązanie do stolicy Hiszpanii. Latem Griezmann odrzucić miał bardzo atrakcyjną ofertę z Arabii Saudyjskiej.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze