manutd.com

„MEN”: Facundo Pellistri doznał kontuzji na zgrupowaniu Urugwaju

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Facundo Pellistri dobrze zaprezentował się na minionym zgrupowaniu reprezentacji. Według „Manchester Evening News” skrzydłowy nabawił się kontuzji. Nie wiadomo, kiedy młody zawodnik wróci do treningów oraz składu Erika ten Haga.

21-letni gracz Manchesteru United w ostatnich dniach był na zgrupowaniu reprezentacji Urugwaju. Pellistri jest jednym ze stałych zawodników kadry narodowej i ponownie potwierdził, dlaczego selekcjoner na niego stawia. Relacja ze zgrupowania Urugwaju TUTAJ.

Obecnie jest on jednym z dwóch nominalnych prawych skrzydłowych. Średnia forma jego rywala Antony’ego nadal trwa, a występy graczy takich jak Garnacho i Rashford nie są zadowalające. Oznacza to, że z każdym dniem szansa na przebicie się do wyjściowej jedenastki rośnie.

Niestety prawdopodobnie Pellistriego czeka przerwa w grze. „Manchester Evening News” informuje, że podopieczny Ten Haga doznał kontuzji. Nie ujawniono, z jakim problemem zdrowotnym konkretnie zmaga się i kiedy możemy spodziewać się jego powrotu. Najpewniej Erik ten Hag wypowie się o stanie zdrowia swojego podopiecznego na następnej konferencji prasowej.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze