manutd.com

„MEN”: Manchester United rozważa skrócenie wypożyczenia Charliego McNeilla

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Jeden z młodzieżowców Manchesteru United zimą może wrócić przedwcześnie do klubu z wypożyczenia. Dziennik „Manchester Evening News” donosi, że decyzja „Czerwonych Diabłów” wiąże się z brakiem występów Charliego McNeilla w Stevenage.

20-latek w przeszłości reprezentował barwy akademii Manchesteru City, lecz nigdy nie ukrywał, że od małego kibicował klubowi z czerwonej strony Manchesteru. Ostatecznie McNeill przeniósł się do „Czerwonych Diabłów” w 2021 roku. W trakcie  pobytu na Old Trafford zaliczył już jedno wypożyczenie do Newport County.

Obecnie napastnik przebywa w Stevenage, które gra w League One. Został on wypożyczony 1 września, lecz bardzo możliwe jest, że klub skróci jego pobyt. Zdaniem „Manchester Evening News”, Manchester United nie jest zadowolony z czasu McNeilla na boisku.

Klub wypożyczył swojego młodzieżowca, aby ten ogrywał się w seniorskiej piłce. Niestety nie wszystko idzie po myśli McNeilla oraz Manchesteru United, gdyż Anglik na tym wypożyczeniu zaliczył tylko trzy spotkania, w których raz wpisał się na listę strzelców. Kilkukrotnie zasiadał on na ławce rezerwowych, lecz nie otrzymywał ostatecznie szansy od trenera zespołu.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze