manutd.com

Soctt McTominay po meczu z Galatasaray: czuję, że naprawdę dobrze zagraliśmy

Jakub Kurek
Zmień rozmiar tekstu:

Spotkanie z Galatasaray Scott McTominay kończył z ambiwalentnymi uczuciami. Szkot strzelił co prawda swojego pierwszego gola w Lidze Mistrzów w życiu, lecz cała drużyna zmniejszyła znacznie swoje szanse na awans do fazy pucharowej Ligi.

McTominay po świetnym podaniu Aarona Wan-Bissaki wpakował piłkę do siatki i na tablicy wyników widniał rezultat 3:1. Nikt wtedy nie spodziewał się, że „Czerwone Diabły” zdołają jeszcze wypuścić trzy punkty.

– Jesteśmy bardzo rozczarowani, że nie zdobyliśmy więcej bramek niż trzy. Gdybyś powiedział nam to przed rozpoczęciem wieczoru, bylibyśmy zachwyceni. Jednak w piłce nożnej zdarzają się błędy i różne inne rzeczy, które mogą mieć miejsce w trakcie meczu i częściowo jest to nasza wina, że po drugiej stronie boiska również nie utrudnialiśmy odpowiednio gry.

– Czuję, że naprawdę zagraliśmy dobrze. Mieliśmy kontrolę i pokazaliśmy kilka dobrych rzeczy, ale taki jest futbol i wszystko może się zdarzyć. W tej drużynie nie ma pojedynczych zawodników. Wszyscy chcemy być kolektywem i wspólnie pchać się do przodu.

– W piłce nożnej nie ma strachu. Trzeba po prostu tam pojechać [na mecz z Newcastle] postawić wszystko na głowie i stawić czoła wyzwaniu. Tak właśnie chce działać ten zespół.

– Chcemy stawić czoła każdemu wyzwaniu i tyle. Nie ma co uciekać od takiej sytuacji. Chcemy dać z siebie wszystko i sprawdzić się w starciu z naprawdę dobrym zespołem.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze