Erik ten Hag nie wie co robi? Najgorszy Manchester United od lat – Adwokaci Diabłów

Jakub Kurek

Manchester United po raz kolejny dostarczył swoim kibicom przykrej porażki z zespołem z górnej połowy tabeli, a zaledwie kilka dni wcześniej skompromitował się w Lidze Mistrzów. Czy leci z nami pilot? Jaki był pomysł Erika ten Haga na mecz z Newcastle.

”Czerwone Diabły” wygrały zaledwie jeden mecz z zespołami z górnej połowy tabeli, wszystkie pozostałe przegrały. Niestety nie ma w tym przypadku, ponieważ w każdym z tych starć były wyraźnie gorsze. Choć spotkanie ze „Srokami” zakończyło się skromnym wynikiem 1:0, to był to najniższy wymiar kary.

Zadaliśmy sobie pytanie – jaki był plan Erika ten Haga na mecz z Newcastle? Nie przegrać? Nie stracić gola? To oburzające, z jak wielką bojaźnią zagrały „Czerwone Diabły”. Choć absolutnie nie zwalniamy Holendra, to tracimy powoli nadzieję na to, że coś w najbliższych tygodniach się poprawi

Adwokaci Diabłów to podkast, który nagrywamy dla was, naszych słuchaczy od lat. Dziękujemy za nieustające wsparcie i chcemy was poinformować, że właśnie dla was zmieniamy się na lepsze. Wkrótce zobaczycie wiele zmian na naszym kanale, a pierwsze można dostrzec już w najnowszym odcinku!

Wesprzyj nas swoją subskrypcją na YouTube!