manutd.com

Sky Sports: Erik ten Hag coraz bardziej traci szatnię

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Sky Sports donosi, że szatnia Manchesteru United jest obecnie bardzo podzielona w kwestii wsparcia szkoleniowca pierwszego zespołu Erika ten Haga. Jednym z głównych problemów ma być ciągłe wykluczenie Jadona Sancho z kadry meczowej.

Już kilka tygodni temu dzienniki brytyjskie (m.in. „Manchester Evening News”) informowały, że kilku zawodników Manchesteru United nie wspiera już Erika ten Haga. Plotki te ustały po tym, jak klub zaliczył kilka dobrych występów w angielskiej ekstraklasie.

Jednakże równocześnie forma w Lidze Mistrzów zostawia wiele do życzenia i najpewniej zakończy się odpadnięciem z tych rozgrywek. Dodatkowo fani oraz eksperci nie są zadowoleni ze stylu gry, szczególnie po ostatnio przegranym wyjazdowym ligowym meczu z Newcastle United.

Według Sky Sports Erik ten Hag traci coraz bardziej szatnię Manchesteru United. Obecnie tylko 50% szatni ma wspierać obecnego szkoleniowca klubu z Old Trafford. Wspomniana grupa ma obawy w sprawie ostatnich decyzji Ten Haga oraz ciągłego wykluczenia Jadona Sancho.

Skrzydłowy Manchesteru United pozostaje zawieszony po tym, jak podważył w mediach prawdomówność szkoleniowca po meczu z Arsenalem. Coraz dłuższa przerwa od piłki u Sancho stworzyła wiele plotek, które sugerują odejście tego gracza na wypożyczenie do innego klubu.

Oprócz tego kilku zawodników ma być niezadowolonych ze stylu gry oraz prowadzenia treningów. Podkreślać mają, że są one bardzo intensywne, lecz trener nie wyjaśnia, w jakim celu to robią. Przypomnijmy, że zdaniem ekspertów słaba forma z początku sezonu miała być spowodowana przemęczeniem zawodników okresem przedsezonowym.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze