ManUtd.com

Poznaliśmy datę pucharowego starcia Man Utd z Wigan Athletic

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Pod koniec minionego tygodnia dowiedzieliśmy się, że Manchester United zmierzy się z Wigan Athletic w trzeciej rundzie FA Cup. „Czerwone Diabły” w oficjalnym komunikacie potwierdziły datę oraz godzinę rozpoczęcia spotkania.

Podopieczni Erika ten Haga obecnie grają na dwóch frontach, a w styczniu dojdzie jeszcze Puchar Anglii. W pierwszej połowie sezonu klub z Old Trafford nie dał rady obronić tytułu mistrzowskiego Carabao Cup i odpadł z Newcastle United. „Sroki” bez większych problemów drugim garniturem ograły rywali z Manchesteru 0:3.

3 grudnia „Czerwone Diabły” dowiedziały się, z kim zmierzą się w trzeciej rundzie Pucharu Anglii. Minęło kilka dni i poznaliśmy dokładną datę oraz godzinę spotkania pucharowego. Mecz zostanie rozegrany już na początku 2024 roku, bo już 8 stycznia (poniedziałek).

Pierwszy gwizdek zaplanowany jest na 21:15, a rozegrany zostanie na DW Stadium. W przypadku potrzeby rozegrania rewanżowego starcia wyznaczono datę na kolejny poniedziałek 15 stycznia. W Polsce spotkanie będzie można oglądać w Eleven Sports.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze