Scott McTominay po meczu z Chelsea: na tym zwycięstwie możemy budować

Jakub Kurek
Zmień rozmiar tekstu:

Scott McTominay był niekwestionowanym bohaterem spotkania z Chelsea. Szkocki pomocnik zdobył dwie bramki i walnie przyczynił się do środkowego triumfu na Old Trafford.

McTominay imponuje w tym sezonie formą strzelecką. Szkot ma już w tym sezonie sześć goli, z czego aż pięć w Premier League. Nie dziwi, więc że po meczu z Chelsea dziennikarze pytali właśnie o skuteczność pod bramką rywali.

– Zawsze lubiłem wbiegać w pole karne i być może innego wieczoru mógłbym strzelić jeszcze jednego lub dwa gole, jeśli zachowałbym spokój. Taki jest futbol. Jestem zachwycony zdobyciem dwóch bramek. Jednak musimy to samo pokazywać konsekwentnie – mówił Szkot w rozmowie dla Amazon.

Szkot zabrał głos również w sprawie całego spotkania. Dla pomocnika najważniejsze było to, jak drużyna odpowiedziała na porażkę z Newcastle.

– Uważam, że zaczęliśmy naprawdę dobrze. Kibice są szczęśliwi. Szczerze mówiąc, przeciwko Newcastle zagraliśmy fatalnie. Chłopcy byli bardzo zdenerwowani tym, jak wyglądaliśmy. To mecz, na którym możemy teraz budować – mówił.

Dziennikarz dopytał również o sytuację w ligowej tabeli, w której strata do Manchesteru City wynosi zaledwie trzy punkty.

– Musimy po prostu rozgrywać mecz po meczu, ważny jest następny, a potem jeszcze jeden – odpowiedział dyplomatycznie pomocnik.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze