manutd.com

David Ornstein: nie podjęto decyzji o odejściu Varane’a w zimowym oknie

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Dziennikarz portalu The Athletic David Ornstein donosi, że nie zapadła żadna decyzja w sprawie potencjalnego odejścia Raphaela Varane’a z Manchesteru United. Dodatkowo ujawnił on, czym obecnie zajmują się amerykańscy właściciele „Czerwonych Diabłów”.

O odejściu byłego reprezentanta Francji z klubu z Old Trafford głośno od kilku tygodni. Zawodnik nie ma mieć już dobrego kontaktu z obecnym menedżerem „Czerwonych Diabłów”, a w ostatnich spotkaniach, jak już był zdrowy, zamiast niego grali inny defensorzy.

Latem media informowały o zainteresowaniu arabskich klubów usługami Varane’a. Ostatecznie pozostał on na Old Trafford, a ostatnie doniesienia angielskich mediów sugerują nadchodzący koniec jego przygody w Teatrze Marzeń. Jednakże jeden z najpopularniejszych dziennikarzy sportowych zaprzecza wyżej wspomnianym doniesieniom.

Zdaniem Davida Ornsteina z The Athletic na chwilę obecną nie ma żadnych przesłanek, że gracz odejdzie z Manchesteru United w zimowym oknie transferowym. Na razie nie zapadła żadna decyzja w sprawie przyszłości doświadczonego defensora.

Popularnym tematem związanym z „Czerwonymi Diabłami” jest przejęcie części udziałów przez sir Jim Ratcliffe’a i INEOS. Proces coraz bardziej się wydłuża, a w ostatnich tygodniach w życiu klubu niewidoczni są obecni właściciele pakietu większościowego.

Glazerowie obecnie mają całą swoją uwagę poświęcać finalizacji umowy sprzedaży części akcji. Amerykanie analizują szczegóły i sprawdzają legalne aspekty umowy.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze