Twitter/ManUtd

Mason Mount „kretem”? Klub skontaktował się z dziennikarzem

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Od kilku tygodni sugerowano, że jest jeszcze kilka „kretów” w szatni Erika ten Haga, które regularnie przekazują poufne wieści do mediów. Jednym z nich miał być pozyskany latem Mason Mount, a klub bardzo szybko zareagował w tej sprawie.

W swoim pierwszym poście dziennikarz zajmujący się Premier League Francois Plateau poinformował, że jego źródła ujawniły jednego z „kretów” w szatni Manchesteru United. Nim prawdopodobnie był Mason Mount, który latem był głównym celem transferowym Erika ten Haga.

Ostatecznie dziennikarz usunął post ze swoich mediów społecznościowych. Bardzo szybko z nim skontaktowało się oficjalne konto klubu z portalu x.com (dawniej twitter.com). W komunikacie zdementowano doniesienia Plateau i zasugerowano wejście na ścieżkę prawną. Dziennikarz konwersację opublikował również na swoim profilu.

Dział komunikacji Man Utd: – Drogi Francois, twój post jest fałszywy i zniesławia. Prosimy o jego natychmiastowe usunięcie. Dział Komunikacji Manchesteru United.

Dziennikarz: – Dziękuję za kontakt. Jestem otwarty na rozmowę w tej sprawie. Jeśli istnieją obawy dotyczące wycieków, ważne jest to, aby zapewnić przejrzystość oraz odpowiednią sprawozdawczość. Czy możecie podesłać więcej szczegółów lub oficjalne oświadczenie w sprawie niedawnych wycieków z szatni?

Dział komunikacji Man Utd: – Twój post o Masonie Mountcie mija się z prawdą i zniesławia. Jeśli go nie usuniesz, to rozważymy inne formy działania.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze