Thomas Tuchel przed rewanżem z Man Utd: wystarczy kilka minut i losy meczu mogą się zmienić

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Szkoleniowiec następnych rywali Manchesteru United w Lidze Mistrzów, Thomas Tuchel skomentował nadchodzące starcie ze swojej perspektywy. Niemiecki menedżer stwierdził, że wszystko może się zdarzyć, a obie ekipy mierzą się z podobnymi problemami.

W ostatnim spotkaniu fazy grupowej Ligi Mistrzów Manchester United na Old Trafford zagra z Bayernem Monachium. Pomimo wpadek awans podopiecznych Ten Haga dalej jest możliwy, trzeba tylko wygrać z Bayernem, a w meczu Kopenhagi i Galatasaray musi paść wynik remisowy.

Przed nadchodzącym starciem głos zabrał szkoleniowiec Thomas Tuchel, który prowadzi ekipę z Bawarii. Podobnie jak Erik ten Hag niemiecki menedżer krytykowany jest za grę swoich podopiecznych oraz za problem z ustabilizowaniem formy.

– Przeanalizowałem ich zespół. Wiem, że mają wiele jakości indywidualnie i mają jeszcze kilka innych argumentów. Jednakże potrafią zasnąć za kierownicą, więc powtórka scenariusza z meczu w Stambule także jest możliwa. Wystarczy kilka minut, aby odmienić sytuację na boisku – mówił Thomas Tuchel.

– Mieliśmy nieco wzlotów, lecz także upadków w minionym miesiącu. Nieco ustabilizowała się nasza gra, lecz ten czynnik, jest słabością obu zespołów. Wszystko może się wydarzyć.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze