twitter/ManUtd

“Bild”: nowy zainteresowany Reguilonem. Hiszpan opuści Man Utd zimą?

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Istnieje szansa, że Manchester United w styczniu straci jednego z zawodników pierwszego zespołu. Wypożyczonym z Tottenhamu Sergio Reguilonem interesować się ma Borussia Dortmund, o czym informuje niemiecki dziennik “Bild”.

27-latek dołączył do Manchesteru United w letnim oknie transferowym na zasadzie wypożyczenia z Tottenhamu. W umowie zdaniem mediów zawarto klauzulę umożliwiającą przedwczesne zakończenie wypożyczenia już w styczniu.

Został on ściągnięty ze względu na problemy kadrowe “Czerwonych Diabłów” na lewej flance defensywy. Wpierw z kadry wyleciał Tyrell Malacia, a następnie Luke Shaw. Obie kontuzje określane były jako długoterminowe. Na chwilę obecną Shaw wrócił już do gry, lecz Malacia nadal pozostaje niedostępny i według informacji udostępnionych na stronie klubu wróci on na początku 2024 roku.

Niemiecki dziennik “Bild” poinformował dzisiaj (19 grudnia 2023 roku), że lewym defensorem bardzo interesować się ma Borussia Dortmund. Niemiecki klub ma być na dobrej drodze do osiągnięcia porozumienia z defensorem, który sam może aktywować klauzulę i odejść z Manchesteru United wcześniej.

Dotychczas Reguilon w koszulce Manchesteru United wystąpił 10 razy i jak na razie nie zanotował żadnej asysty lub gola. Dodatkowo Hiszpan ominął kilka starć ze względów zdrowotnych. Od momentu powrotu Shawa na lewą flankę defensywy został on zmiennikiem w drużynie Erika ten Haga.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze