twitter/ManUtd

Bruno Fernandes po meczu z Aston Villą: Rashford stwarzał im duże zagrożenie.

, Maksymilian Minda
Zmień rozmiar tekstu:

Bruno Fernandes pochwalił Marcusa Rashforda po meczu z Aston Villą. ”Czerwone Diabły” zanotowały ważne zwycięstwo 3:2 w spotkaniu, które było ostatnim meczem domowym w 2023 roku . Kapitan drużyny z czerwonej części Manchesteru podkreślił, że angielskiego skrzydłowego stać na jeszcze więcej.

W pierwszej części spotkania podopieczni Unaia Emery’ego kontrolowali przebieg meczu i już po 26 minutach prowadzili 2:0. Rashford na lewej stronie boiska wyjściami za plecy obrońców stwarzał dużo zagrożenia, a nawet zaliczył asystę przy pierwszym golu Alejandro Garnacho.

Portugalczyk w pomeczowym wywiadzie dla MUTV powiedział:

– Marcus [Rashford] stwarzał dziś duże zagrożenie.

– Myślę, że miał swój udziału przy dwóch pierwszych golach i w tym, który nie został uznany przez spalonego. Angażował się we wszystko, także w pressingu [na drużynę Aston Villi].

Podopieczni Erika Ten Haga stworzyli sobie kilka dogodnych okazji na strzelenie bramki w tym spotkaniu. Sam Anglik poprzez swoje ruchy na wolne pole kreował problemy defensorom ekipy ”The Villans”.

Bruno czuł, że mogli to jeszcze bardziej wykorzystać rozciągając linię obrony gości:

-Myślę, że mogliśmy dograć więcej piłek za linie obrony do Marcusa, wiemy jak szybkim i zwinnym zawodnikiem on jest . Gdybyśmy zagrywali lepsze, długie podania, moglibyśmy jeszcze lepiej go wykorzystać.

 

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze