twitter/ManUtd

ESPN: Andre Onana negocjuje późniejszy wyjazd na zgrupowanie Kamerunu

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Bramkarz Manchesteru United Andre Onana pomimo nadchodzącego Pucharu Narodów Afryki może zagrać w pucharowym starciu „Czerwonych Diabłów”. Zawodnik negocjuje z federacją późniejszy wyjazd na zgrupowanie reprezentacji Kamerunu.

W czwartek piłkarze Manchesteru United otrzymali powołania na Puchar Narodów Afryki. Jednym z tych zawodników jest podstawowy bramkarz Erika ten Haga, Andre Onana, który może być nieobecny nawet przez miesiąc. Turniej startuje 11 stycznia 2024 roku, a zakończyć się może 11 lutego. Jednakże pamiętać trzeba, że zgrupowania reprezentacji startują nieco wcześniej.

8 stycznia 2024 roku podopieczni Ten Haga zmierzą się w trzeciej fazie Pucharu Anglii z Wigan Athletic. Według ESPN bramkarz Andre Onana negocjować ma obecnie z federacją Kamerunu opóźnienie wyjazdu na zgrupowanie. Zawodnik chciałby wystąpić we wspomnianym starciu FA Cup.

W przypadku braku zgody Onana uda się planowo na zgrupowanie i ominie mecz z Wigan. W takim wypadku między słupkami bramki stanie Altay Bayindir, który również minionego lata dołączył do Manchesteru United. Spotkanie te byłoby debiutem byłego gracza Fenerbahce w nowym zespole.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze