manutd.com

Scott McTominay o swojej przemianie fizycznej. „Jestem dumny z mojej dyscypliny”

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Scott McTominay udzielił krótkiego wywiadu „FourFourTwo”, w którym opowiedział o przemianie fizycznej. Jest to efekt ciężkiej pracy zawodnika przez siedem ostatnich lat. Szkot stwierdził, że po całym procesie cieszy go najbardziej dotrzymanie dyscypliny w wielu kwestiach.

Wychowanek Manchesteru United znany jest z dobrej budowy, która czyni go ciężkim rywalem w środku pola. Wielokrotnie fizyczność pomagała mu w wygrywaniu pojedynków o piłkę oraz przedzieraniu się przez pole karne. Przez lata zawodnik przytył mięśniowo 15 kg, a o całej przemianie opowiedział w wywiadzie.

– Myślę, że ludziom otworzyłyby się oczy, gdyby wiedzieli, jak ciężko piłkarze pracują na siłowni. Docelowy poziom intensywności wymaga od ciebie samorealizacji celów – mówił Scott McTominay dla „FourFourTwo”.

– Moje ciało zmieniało się na w ciągu ostatnich siedmiu lat. Po 17. lub 18. urodzinach ważyłem 70 kg, a miałem 1,9 metra wzrostu. Teraz ważę 85 kg. Cała moja ciężka praca polegała na tym, aby zamienić to w mięśnie.

– Rozmawiałem kiedyś o tym z Paulem Pogbą. Powiedział wtedy: po 23. urodzinach pójdzie to wszystko w mięśnie. Nigdy się to nie wydarzyło. Myślałem wtedy, w co to wszystko poszło?!

– Miałem wystarczająco wiele szczęścia, ponieważ uwielbiam pracę na siłowni. Uwielbiam postępy z nią związane oraz rywalizację, jaka tam towarzyszy. Podobnie jest w kwestiach diety oraz snu. Można nazwać to silną dyscypliną i jestem z tego bardzo dumny.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze