twitter/ManUtd

Anthony Elanga po meczu z Man Utd: było to osobiste i pokazało, że mogę grać na wyższym poziomie

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Były skrzydłowy Manchesteru United Anthony Elanga wypowiedział się po starciu z byłym zespołem. Nottingham Forest w ostatnim starciu 2023 roku ograło na własnym obiekcie podopiecznych Erika ten Haga.

Wychowanek klubu z Old Trafford zmienił barwy klubowe tego lata. W ostatnim zestawieniu dalszych losów sprzedanych graczy przez Erika ten Haga dokonanym przez redakcję ManUtd.pl zaprezentowano bardzo dobrą formę Anthony’ego Elangi w nowym zespole. Przykładem może być to, że w tym sezonie w Premier League był on bardziej zaangażowany w gole swojego zespołu, niż jakikolwiek gracz Manchesteru United.

Elanga znalazł się także w kadrze na mecz z byłym klubem, który zamykał piłkarski 2023 rok. Szwed i w tym spotkaniu miał wpływ na grę swojego zespołu, gdyż asystował przy bramce dającej zwycięstwo Morgana Gibbs-White’a w ostatnich minutach meczu.

– Poprzedni sezon nie był dla mnie łatwy, ponieważ grałem 5-10 minut, a następnie nie otrzymywałem szansy w następnych dziesięciu spotkaniach. W taki sposób traciłem miejsce. Ten mecz był dla mnie osobisty i miał udowodnić, że potrafię grać na wyższym poziomie – mówił Anthony Elanga.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze