manutd.com

Christian Eriksen po porażce z Nottingham Forest: ten sezon to same wzloty i upadki. Nie jest to nic nowego dla nas

, Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Podopieczni Erika ten Haga w ostatnim ligowym meczu w 2023 roku zaliczyli kolejną wtopę i tym razem przegrali z Nottingham Forest. Po gwizdku kończącym spotkanie z dziennikarzami klubowych mediów rozmawiał doświadczony Christian Eriksen.

W pojedynku z Nottingham Forest “Czerwone Diabły” stać było tylko na jedno trafienie Marcusa Rashforda. Okazji było kilka, a część z nich należała do pomocnika Christiana Eriksena, który ostatecznie nie miał wystarczająco szczęścia, aby umieścić futbolówkę w siatce. Zawodnik spotkał się z dziennikarzami MUTV po ostatnim gwizdku.

– Przyjechaliśmy tutaj z przekonaniem, że zdobędziemy w tym spotkaniu komplet punktów – mówił dla MUTV Christian Eriksen.

– Uważam, że przez jego większość byliśmy na dobrej drodze do zdobycia trzech punktów. Oczywiście strata bramek była poważnym ciosem, całe te okazje nie były łatwe. Na koniec dnia brak punktów z takiego pojedynku nie jest wystarczająco dobry.

– Musimy skupić na kolejnych wyzwaniach. W tym sezonie mamy wiele wzlotów i upadków. Nie jest to nic nowego dla nas, lecz ciężko to przełknąć. Potrzebujemy wrócić do gry i nie ma na to lepszego sposobu, niż skupienie się na kolejnym meczu.

– Potrzebujemy jedności jako zespół. W naszej karierze, we wszystkich klubach piłkarskich będą wzloty i upadki, a za każdym razem trzeba to przetrwać. Potrzebna do tego jest ciężka praca i skupienie. Myślę, że właśnie taki cel teraz będziemy mieć jako piłkarze.

– Musimy zostawić to za nami. Po pierwsze trzeba znaleźć, co poszło nie tak i następnie musimy to zmienić. Ciężka praca oraz próba przełamania tego w następnym spotkaniu.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze