manutd.com

Erik ten Hag skomentował sytuację kontraktową zawodników. Nowy kontrakt dla Martiala?

Artur Siekaczyński
Zmień rozmiar tekstu:

Manchester United aktywował klauzulę przedłużenia kontraktu trzech zawodników pierwszego zespołu. Jak przekazał trener „Czerwonych Diabłów” Erik ten Hag, nadal trwają rozmowy z dwoma innymi graczami.

Zawodnicy, których umowy zostały automatycznie przedłużone to Aaron Wan-Bissaka, Victor Lindelof oraz Hannibal. Tym samym ich kontrakty wygasają teraz 30 czerwca 2025 roku. Erik ten Hag pytany o sytuację kontraktową potwierdził, że trwają rozmowy z dwoma francuskimi zawodnikami: Raphaelem Varanem i Anthonym Martialem.

­— Aktywowaliśmy opcję automatycznego wydłużenia kontraktu Aarona Wan-Bissaki, Victora Lindelofa i Hannibala. Negocjujemy kontrakty dla Anthonego Martiala oraz Raphaela Varane’a — podsumował Holender.

Pytany o status rozmów z francuskim duetem dodał:

— Myślę, że to sprawa między klubem a zawodnikami.

Aaron Wan-Bissaka podpisał pierwszy kontrakt z klubem w 2019 roku po letnim transferze z Crystal Palace. Rozegrał od tamtego momentu 175 spotkań dla klubu z Old Trafford. Większym stażem w ekipie „Czerwonych Diabłów” może pochwalić się środkowy obrońca Victor Lindelof. Szwedowi brakuje bowiem tylko jednego meczu w koszulce z diabełkiem na piersi do zanotowania 250 występów. Z kolei najmniej doświadczony jest najmłodszy z całej trójki — Hannibal. Dołączył on bowiem do młodzieżowych drużyn Manchesteru United i w pierwszym zespole widywaliśmy go sporadycznie. Dopiero pod wodzą Erika ten Haga na stałe zagościł w pierwszej drużynie.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze