manutd.com

BBC: Darren Fletcher kolejną ofiarą INEOS?

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

BBC informuje, że INEOS planuje już kolejne zmiany w strukturach Manchesteru United. Po zaakceptowaniu transakcji przez ligę najpewniej dojdzie do roszady po stanowisku dyrektora technicznego klubu z Old Trafford. 

Po ogłoszeniu wykupu części akcji Manchesteru United przez INEOS i sir Jim Ratcliffe czeka nas tylko decyzja Premier League w sprawie legalności transakcji. Po tym nowi udziałowcy klubu oficjalnie będą mogli zacząć działać w strukturach i wprowadzać zmiany.

Od kilku dni Ratcliffe i przedstawiciele INEOS jeżdżą po najważniejszych lokacjach dla Manchesteru United. Ich ostatnia wizyta w ośrodku treningowych skutkowała spotkaniami z pracownikami klubu, piłkarzami pierwszego zespołu oraz piłkarkami sekcji żeńskiej. Nowi udziałowcy zapowiedzieli, że chcą przywrócić „Czerwone Diabły” na szczyt.

Jednym z przedstawicieli INEOS był sir Dave Brailford, który podczas kilku rozmów nie gryzł się w język. Również obiecywał on przywrócenie klubu w należyte miejsce, lecz podkreślał on regularne wpadki, jakie klub notował w ostatnich latach.

Według BBC Brailsford nie chce tylko nowego dyrektora sportowego oraz dyrektora wykonawczego w Manchesterze United. Po zatwierdzeniu transakcji chce on także sprowadzić nowego dyrektora technicznego. Oznacza to, że zwolniony z tej funkcji zostanie były piłkarz klubu Darren Fletcher.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze