manutd.com

ESPN: Ten Hag mydli oczy? Kontrakt dla Martiala mało prawdopodobny

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Erik ten Hag na konferencji prasowej zasugerował rozmowy z przedstawicielami Anthony’ego Martiala, którego kontrakt wygasa z końcem sezonu. Jednakże zdaniem źródła ESPN pozostanie Francuza na Old Trafford, jest prawie niemożliwe.

Jeszcze w grudniu David Ornstein informował, że klub nie aktywował klauzuli przedłużenia umów Raphaela Varane’a i Anthony’ego Martiala. Fanów ucieszyła wtedy szczególnie informacja o sytuacji napastnika, który nie jest już przez nich mile widziany w klubie.

Wszystkich zaskoczył chyba Ten Hag na konferencji prasowej, kiedy odpowiedział na pytanie o wygasające kontrakty. Potwierdził on, że klub aktywował opcję przedłużenia umów trzech graczy pierwszego zespołu. Następnie dodał on, że trwają jeszcze rozmowy z Martialem oraz Varanem w sprawie nowych kontraktów.

Zdaniem portalu ESPN Anthony Martial i tak najpewniej opuści klub latem, pomimo słów Ten Haga. Oficjalna wersja mówi o rozmowach, lecz źródło ESPN twierdzi, że podpisanie nowego kontraktu z Martialem jest bardzo mało prawdopodobne.

Kontrakt Francuza wygasa z końcem sezonu 2023/24, a ostatnie lata nie były dla niego łatwe. Częste kontuzje, brak formy oraz tragiczne wypożyczenie do Sevilli tylko podbijają niezadowolenie fanów z obecności napastnika w ich klubie. W trwającym sezonie zdobył on we wszystkich rozgrywkach dwie bramki oraz dwie asysty (na 19 rozegranych spotkań).

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze