twitter/ManUtd

Amad: nie mogłem uwierzyć, że Manchester United chce właśnie mnie

Wiktor Trylski
Zmień rozmiar tekstu:

Amad, skrzydłowy Manchesteru United, w ekskluzywnym wywiadzie dla klubowych mediów wrócił pamięcią do momentu, gdy po raz pierwszy usłyszał, że „Czerwone Diabły” wyrażają nim zainteresowanie.

Iworyjczyk, który wrócił po kontuzji kolana jako rezerwowy w ostatnim meczu 2023 roku przeciwko Nottingham Forrest, właśnie przebijał się do pierwszego składu Atalanty, gdy pojawiła się szansa na przeprowadzkę do Anglii.

Z rozpromienioną twarzą 21-latek opowiedział o rozmowie z jednym z oficjeli Atalanty na temat transferu.

– Pamiętam, że byłem w domu i zadzwonił do mnie dyrektor, który powiedział, że Manchester United chce właśnie mnie. Myślałem, że żartuje. Odpowiedziałem: dajcie mi ten kontrakt, zaraz go podpiszę. Moim marzeniem była gra na Old Trafford – przyznał Amad Diallo.

– Byłem bardzo szczęśliwy. Od razu zadzwoniłem do mojej mamy. Byłem wniebowzięty, że stało się to wszystko tak szybko – dodał.

Chwila podpisania umowy oraz pierwsza wizyta na Old Trafford, gdzie został z nim przeprowadzony wywiad, jest wspomnieniem, które nigdy nie opuści utalentowanego skrzydłowego.

– Kiedy zobaczyłem Old Trafford… Pamiętam, kiedy w Wybrzeżu Kości Słoniowej oglądałem każdy mecz Manchesteru United z City czy z Chelsea – kontynuował Amad. – Oglądałem Old Trafford w telewizji i dziś na nim jestem. Byłem bardzo wzruszony. To był dla mnie bardzo emocjonujący dzień.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze