manutd.com

Media: Fenerbahce z ofertą za Anthony’ego Martiala

, Artur Siekaczyński
Zmień rozmiar tekstu:

Według doniesień z Turcji, do Manchesteru United wpłynęła oferta za Anthony’ego Martiala. Lider tureckiej ligi miał zaproponować około siedem milionów funtów. Jak przekazuje Sky Sports, Francuz wzbudza także spore zainteresowanie klubów z Arabii Saudyjskiej.

Umowa francuskiego napastnika wygasa wraz z końcem sezonu. Wokół sytuacji kontraktowej Martiala zrobiło się szczególnie głośno po ostatnich wypowiedziach Erika ten Haga, który zasugerował, że klub prowadzi rozmowy na temat przedłużenia kontraktu snajpera.

Jak podało Sky Sports, Francuz przyciąga niemałe zainteresowanie klubów saudyjskich. Jednak to Fenerbahce wydaje się najbardziej zdeterminowane do pozyskania napastnika. Wicemistrz Turcji miał złożyć ofertę opiewającą na siedem milionów funtów, tak, aby zawodnik dołączył do ich składu jeszcze w styczniu.

W klubie panuje przekonanie, że jeśli nie uda się sprzedać 28-latka w tym okienku, to jego kontrakt nie będzie przedłużony i odejdzie on na zasadzie wolnego transferu w czerwcu.

Anthony Martial dołączył do Manchesteru United we wrześniu 2015 roku za 60 milionów euro z Monako. Od tamtej pory rozegrał 317 spotkań z diabełkiem na piersi, w których strzelił 90 bramek i zanotował 55 asyst.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze