manutd.com

„MEN”: Manchester United nie otrzymał jeszcze oferty za Anthony’ego Martiala

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

„Manchester Evening News” zaprzeczyło ostatnim doniesieniom w sprawie przyszłości Anthony’ego Martiala. Dziennik informuje, że klub z Old Trafford nie otrzymał jeszcze żadnej oferty za francuskiego napastnika.

Kilka dni temu tureckie media ujawniły, że Fenerbahce miało zaoferować siedem milionów funtów za napastnika Manchesteru United Anthony’ego Martiala. Temat momentalnie podbiło Sky Sports, które potwierdziło doniesienia Turków.

Kontrakt Martiala wygasa z końcem sezonu i dotychczasowe doniesienia sugerują, że klub nie przedłuży z nim umowy. Co prawda ostatnio, Ten Hag ujawnił, że prowadzone są rozmowy z przedstawicielami napastnika, lecz zdaniem ESPN jest to tylko mydlenie oczu. Oznacza to, że styczeń jest ostatnim momentem na sprzedanie Martiala.

Natomiast „Manchester Evening News” zaprzeczyło dzisiaj (7 stycznia 2024) informacjom o ofercie za Martiala. Potwierdzono, że jest zainteresowanie ze strony Turków, lecz żadna oferta obecnie nie została przedstawiona. Manchester United czekać ma ruch zainteresowanych.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze