manutd.com

Media: Fenerbahce naciska na spotkanie ws. Anthony’ego Martiala

, , Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Tureckie media donoszą, że coraz mniej dzieli nas od przenosin Anthony’ego Martiala do nowego klubu. O napastnika Manchesteru United nadal ma zabiegać tureckie Fenerbahce. Informacje nowe w tej sprawie udostępniło też Sky Sports.

Rozpoczynając od nieco starszych wieści, to Sky Sports pod wieczór 8 stycznia informowało, że czas Anthony’ego Martiala w Manchesterze United dobiega końca. Zawodnik wkrótce miałby zmienić barwy ze względu na duże zainteresowanie Fenerbahce jego usługami.

O tej sprawie było już głośno tydzień temu, kiedy pojawiły się pierwsze doniesienia o ofercie kupna Francuza. Jednakże “Manchester Evening News” szybko obaliło te plotki, lecz podtrzymało, że faktycznie turecki klub ma wypytywać o dostępność napastnika.

Teraz 9 stycznia tureckie media (dokładnie Fenerbahce Habers, które pisze typowo o posunięciach Fenerbahce) donoszą, że turecki klub ma bardzo naciskać na spotkanie w sprawie Martiala. Jeśli Francuz zaakceptuje warunki zainteresowanej drużyny, to najpewniej kluby bardzo szybko dojdą do porozumienia ze względu na pozytywne relacje. Informacje te dalej podało także wcześniej wspomniane “MEN”.

Pamiętajmy, że do Fenerbahce latem trafił inny gracz “Czerwonych Diabłów” Fred. Brazylijczyk obecnie jest szczęśliwym talizmanem nowego zespołu. Natomiast w drugą stronę powędrował bramkarz Altay Bayindir, który nie otrzymał jeszcze szansy na debiut. Transakcje nie były łączone.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze