manutd.com

Media: Man Utd i BVB finalizują umowę wypożyczenia Jadona Sancho

, Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Zdaniem dziennikarzy nadchodzące dni będą kluczowe dla realizacji wypożyczenia Jadona Sancho do Borusii Dortmund. Kluby mają finalizować umowę wypożyczenia, a zawodnik wkrótce ma udać się na testy medyczne.

Najpewniej dobiega końca saga związana z tymczasowym odejściem Jadona Sancho. Po wielu konkretach, które zostały ujawnione w poprzednim tygodniu, ostatnie dni były dość ciche. Jednakże najnowsze doniesienia sugerują, że coraz bliżej jesteśmy odejścia Sancho z Manchesteru United.

„Guru transferowy” Fabrizio Romano w mediach społecznościowych wyjawił, że przedstawiciele obu stron obecnie dopieszczają szczegóły umowy, a jej finalizacja pozostaje już tylko kwestią czasu. Potwierdził on także ostatnie informacje z Niemiec, że nie będzie klauzuli kupna po sezonie i Sancho wróci w czerwcu do Anglii.

Natomiast BBC twierdzi, że na dniach, a jest nawet szansa, że dzisiaj (10 stycznia) skrzydłowy opuści Anglię i uda się do Niemiec. Przed ogłoszeniem wypożyczenia musi przejść on jeszcze badania medyczne i właśnie w tym celu uda się do zachodnich sąsiadów Polski.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze