manutd.com

Oficjalnie: Joe Hugill z nowym kontraktem

Jakub Brzyski
Zmień rozmiar tekstu:

Zgodnie z zapowiedziami dziennikarzy Manchester United sfinalizował nową umowę z jednym z napastników akademii. Podpis na nowym kontrakcie złożył utalentowany Joe Hugill, który regularnie trenuje z drużyną Ten Haga.

20-latek dołączył do akademii Manchesteru United latem 2020 roku w ramach transferu definitywnego z Sunderlandu. Od tego momentu jest on regularnym strzelcem bramek kolejno w zespołach U18 i U21. Był też członkiem drużyny, która w 2022 roku sięgnęła po FA Youth Cup.

Sezon 2022/23 kończył w barwach Altrincham, gdzie nabywał cennego doświadczenia w seniorskiej piłce. Jego forma została doceniona przez Ten Haga i poleciał on wraz z pierwszą drużyną na okres przygotowawczy. Otrzymał on nawet szansę gry w meczu z Leeds United, w którym udało mu się trafić do siatki.

W trwającej kampanii Premier League 2 ma już siedem trafień na swoim koncie. Dobra forma nie została pominięta przez władze klubu, które nagrodziły podopiecznego nową umową. Obowiązuje ona do 2026 roku i znajduje się w niej opcja przedłużenia o rok.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze