manutd.com

Postecoglou: spodziewamy się trudnego wyzwania na Old Trafford

, , Marcel Zakaszewski
Zmień rozmiar tekstu:

Menedżer Tottenhamu, Ange Postecoglou na swojej konferencji prasowej przed meczem z „Czerwonymi Diabłami” wypowiadał się o drużynie Erika ten Haga, presji, która może ciążyć na Holendrze oraz atmosferze Old Trafford. Australijczyk zdradził również, czy Radu Drăgușin, nowy nabytek „Kogutów” będzie mógł zagrać w niedzielnym starciu.

– W takich meczach jak te, spodziewasz się, że zagrają na swoim najwyższym poziomie. Do tej pory byli nierówni, ale wciąż są bardzo dobrą drużyną i z pewnością mają wiele jakości w swojej drużynie.

– Spodziewamy się, że to będzie trudny mecz na Old Trafford. Kibice będą ich wspierali. Spodziewamy się trudnego spotkania, ale do tej pory w tych dużych meczach na dużych stadionach radziliśmy sobie bardzo dobrze. Ten mecz będzie dla nas nowym, świetnym wyzwaniem.

– Żaden z nas nie ma nielimitowanego czasu. Jeśli spojrzysz na Manchester United, to w momencie w którym pojawia się choćby mały problem, od razu robi się wokół niego bardzo wiele szumu. To zmienia postrzeganie ludzi na pewne sytuacje.

Radu Drăgușin, nowy środkowy obrońca „Kogutów” może być dostępny na niedzielny mecz:

– Z tego co mi wiadomo, nie powinno być problemów. Jeśli cała ważna robota papierkowa przejdzie bez problemów, to będzie on w składzie na niedziele.

Komentarze

Podobne wpisy

Najnowsze